راهنمای برگزاری دوره‌ها در dDexine

آموزش با هدف رشد

جلسات آنلاین

تمام دوره‌ها در dDexine بصورت کاملا آنلاین برگزار میشود و در برخی دوره‌ها برحسب نیاز ممکن است جلساتی تکمیلی بصورت وبینار / آنلاین و یا بصورت جلسات حضوری تشکیل شود . بجز این موارد ، هیچ محدودیتی برای یادگیری و دسترسی به دوره ها از نظر موقعیت جغرافیایی نخواهید داشت!

محتوای دوره

محتوای دوره‌ بصورت فایلهای ویدیویی / فایلهای متنی در اختیار شما قرار میگیرد. امکان دسترسی همیشگی شما به محتوای دوره وجود دارد ولی برای دانلود و ذخیره‌سازی این محدودیت وجود دارد. فایلهای مکمل آموزشی بصورت مستقل در اختیار دانشجویان دوره قرار میگیرد.

زمان برگزاری دوره‌ها

دوره‌هایی که در dDexine برگزار میشوند بدلیل پشتیبانی و حمایت مدرس دوره، فقط در تاریخ‌های مشخصی فعال و قابل استفاده هستند که در توضیحات هر دوره ذکر شده است

دوره‌هایی که در dDexine برگزار میشوند بدلیل پشتیبانی و حمایت مدرس دوره، فقط در تاریخ‌های مشخصی فعال و قابل استفاده هستند که در توضیحات هر دوره ذکر شده است

پروفایل در سایت

برای استفاده از دوره‌های آموزشی حتما نیاز است که در سایت عضو شده و پروفایل خودتان را کامل کنید. در اولین فرصت نسبت به تکمیل اطلاعات پروفایلی خودتان اقدام کنید تا در روند شرکت در دوره‌ها دچار وقفه نشوید

خصوصیات دوره‌های dDexine

 • 1 ماژول های دروس

  دروس بصورت بخشهای مستقلی تحت عنوان ماژولهای درسی ارائه میشوند. در پایان هر ماژول یک ارزیابی کوتاه انجام میشود که برای شروع ماژول بعدی باید آنرا به انجام برسانید.

 • 2 زمان دسترسی و پیشرفت دروس

  ماژول های دروس شامل چندین درس و محتوای مختلف مرتبط به هم هستند. این ماژولها در دوره های زمانی مشخصی تعریف میشوند و برای ادامه دوره و دسترسی به ماژولهای بعدی باید علاوه بر تکمیل فرم ارزیابی ماژول مربوطه ، زمان مشخصی که برای هر ماژول تعریف شده نیز باید طی شود ( معمولا ۷ الی ده روز برای هر ماژول )

 • 3 آزمون نهایی

  در پایان هر دوره یک آزمون ارزیابی نهایی از دانشجویان اخذ میشود که با قبولی در این آزمون امکان صدور گواهینامه برای دوره فعال شده و همچنین اطلاعات محتوایی که در این دوره آموزش دیدید نیز بعنوان رزومه و سوابق تحصیلی شما در پروفایل شما قابل استفاده و ارائه خواهد بود.

 • 4 بازگشت وجه

  در صورت عدم رضایت از دوره میتوانید تا قبل از طی شدن حداکثر یک چهارم از دوره درخواست بازگشت وجه را اعلام کنید و بدون هیچ شرط و توضیحی میتوانید مبلغ واریزی جهت دوره را دریافت کنید و از دوره آموزشی خارج شوید.

 • 5 دروس تکمیلی و آپدیت ها

  موضوعات تخصصی مدام در حال بروز شدن هستند و با تغییرات تکنولوژی و ابزارها ، نیاز به بروز شدن دانش برای همه وجود دارد. به همین دلیل دانشجویان دوره تا همیشه امکان دسترسی به آپدیت‌ها و بروزرسانی‌ها را در دوره‌ها خواهند داشت.

پاسخ به برخی سوالات متداول

 • 1 امکان استفاده از تخفیف برای دوره‌ها وجود دارد؟

  همیشه تخفیف‌های مختلفی برای علاقمندان داریم. از طرفی در شرایط مختلفی برای دانشجویان دوره‌ها شرایط ویژه‌ای را برای بهره‌مندی از خدمات dDexine با تخفیف‌های ویژه و گاه رایگان را در نظر گرفتیم.

 • 2 در صورت عدم قبولی در ارزیابی های ماژولهای دوره چه اتفاقی می افتد

  میتوانید مجدد تا سه بار در آزمون مجدد با اعلام درخواست شرکت کنید. چنانچه بعد از سه بار ارزیابی باز هم موفق به کسب نمره قبولی نشدید، یک دوره ویژه اختصاصی برای کمک به یادگیری و تفهیم مطالب توسط مدرس دوره برای دانشجو برگزار می شود تا چنانچه مشکلی در فرایند یادگیری وجود دارد کاملا رفع شود.

 • 3 در صورت عدم قبولی در آزمون پایانی دوره چه اتفاقی می افتد

  میتوانید تا سه بار درخواست برگزاری مجدد آزمون را بدهید. چنانچه بعد از سه بار باز هم موفق به کسب نمره قبولی در ازمون نشدید باید با اعلام درخواست نسبت به تکمیل فرایند یادگیری و دستیابی به سطح دانش و تخصص مورد تایید برای قبولی اقدام کنید.

 • 4 آیا امکان خرید بصورت اقساط در دوره ها وجود دارد؟

  در حال حاضر بصورت مستقیم این امکان در سایت وجود ندارد. چنانچه قصد خرید اقساطی دوره را دارید جهت اطلاع از شرایط ، با پشتیبانی در تماس باشید.

 • 5 آیا امکان انتخاب چند دوره از چندین رشته مختلف ممکن است؟

  بله از نظر انتخاب دوره‌ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و از دوره‌های فعال میتوانید هر کدام که مایل باشید را ثبت نام کنید.

 • 6 آیا امکان جابجای دوره بعد از شروع آن وجود دارد؟

  برای این مورد نیاز است حتما شرایط را با پشتیبانی در میان بگذارید.