سومین دوره کارآموزی بین‌المللی

فرصت شرکت در آزمون ورودی سومین دوره کارآموزی ( بین‌المللی ) پایان یافت.

در ادامه گزارشی از برگزاری این دوره منحصر‌به فرد را خدمت شما ارائه میکنیم:

 
 

با وجود تمام مشکلات و دردسرهای جهانی که از ابتدای سال ۲۰۲۰ در سطح جهان پدید آمد، تیم dDexine تمام تلاش خود را برای توسعه و فراهم‌کردن فرصتهای بهتر در سطح بین‌المللی را بکار گرفت و مفتخریم که توانستیم با تاسیس دو شرکت جدید در نیوزلند و انگلستان ، فرصتها و ارتباطات جدیدتر و گسترده‌تری را فراهم کنیم.

چند نکته برای شرکت‌کنندگان در آزمون ورودی سومین دوره کارآموزی بین‌المللی:

 • ارزیابی این آزمون به دلیل ماهیت ویژه و نوع طراحی خاص آن ، کاملا غیر ماشینی و توسط افراد تیم انجام شد.
 • با استقبال گسترده و وسیعی که در این دوره با آن مواجه بودیم، کار ارزیابی نهایی واقعا فرایند پیچیده و سختی بود که باید در مدت کوتاه به انجام میرسید.
 • به دانشجویان منتخب در سومین دوره، از طریق ایمیل ثبت شده در فرم آزمون ، اطلاع رسانی خواهد شد. ( تمام ایمیل ها تا ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ارسال خواهند شد )
 • حتما پوشه‌های دیگر ایمیل خودتان را نیز بررسی کنید ( گاهی ایمیل های ارسالی در پوشه spam ذخیره میشود )
 • از همه دوستان علاقمندی که در این دوره امکان حضور در برنامه کارآموزی را نداشتند ، دعوت میکنیم در هفته های آینده در خصوص برنامه‌های دیگری که در واحد بین‌المللی dDexine برگزار خواهیم کرد شرکت داشته باشند.
 • مهمترین عامل برای گزینش افراد در آزمون ارزیابی ، میزان اشتیاق و انگیزه آنها نسبت به رشد و یادگیری است . همانطور که بارها در اطلاع رسانی‌ها اشاره کردیم، هدف ما ایجاد فرصتهای رشد و شناسایی استعدادها و توانایی‌هاست تا افراد بتوانند از این طریق فرصتهای بهتری برای آینده خود طراحی کنند.
 • دوستان علاقمند به فعالیت کاری تخصصی ( همکاری بصورت قرارداد پروژه‌ای ) میتوانند در هفته آینده از طریق همین سایت ، نسبت به ثبت‌نام و اعلام تمایل به همکاری اقدام نمایند.
 • دوستان عزیزی که در آزمون ورودی شرکت کرده بودند ولی موفق به حضور در دوره نشدند به عنوان هدیه ، اعتبار صدهزار تومانی به علاوه کد تخفیف ۲۵ درصدی برای شرکت در دیگر دوره‌های dDexine دریافت خواهند کرد. ( این هدیه را علاوه بر تخفیف‌های عادی سایت میتوانید استفاده کنید. ) برای دریافت تخفیف از ایمیلی که با آن در آزمون ثبت نام کردید یک ایمیل با موضوع «دریافت هدیه » به ما از طریق نشانی ایمیل : dDexine@gmail.com ارسال بفرمایید.
 • بخشی از محتوای آموزشی دوره کارآموزی را بزودی میتوانید بصورت رایگان در سایت دریافت کنید.
 
 

دوره کارآموزی بین‌المللی چیست؟

سلام

بسیار خوشحالیم که با یک دوره ارزشمند دیگر در خدمت شما هستیم.

در سومین دوره کارآموزی قصد داریم یکبار دیگر فرصتی را برای علاقمندان به پیشرفت و رشد در دنیای بین‌المللی فراهم کنیم تا همزمان با یادگیری و آموزش بتوانند در یک کار عملی واقعی ، دانش و تخصص خود را به کار گرفته و در عمل با چالشها و مسایل واقعی مواجه شوند.

این دوره نیز همچنان کاملا رایگان میباشد و دانشجویان پذیرفته شده هیچ هزینه‌ای بابت آموزش ، منتورینگ ، مشاوره ، ارزیابی ، جذب پروژه و… پرداخت نخواهند کرد. عمده پروژه هایی که در این قالب در اختیار دانشجویان قرار میگیرند ، از نوع Voluntary ( کار داوطلبانه ) بوده و شامل پرداخت و درامد نمی‌شوند. معمولا این نوع پروژه ها از سمت سازمانها یا مجموعه ارگانها مطرح میشوند و افراد متخصص به منظور رشد رزومه و سابقه فعالیت در آنها مشغول به کار میشوند. گروه دوم از پروژه هایی که در این دوره در اختیار دانشجویان قرار میگیرند متعلق به کسب‌وکارهای نوپا و استارت‌آپ‌هایی است که در کنار فعالیتهای نوآورانه و خلاق، دارای محدودیت در پرداخت هزینه‌های سنگین به شرکت‌های رسمی هستند. لازم به ذکر است که در نوع دوم از پروژه‌ها تمام منافع مالی دریافتی حاصل از پروژه‌ها بصورت مستقیم متعلق به دانشجو میباشد و مجموعه‌ی dDexine هیچ دخالتی در مبالغ پرداختی نخواهد داشت.

در واقع سعی کردیم تا با ایجاد این نوع از آموزش ، خلا و فاصله بین دنیای آموزش تئوری و کار عملی و واقعی را برای افرادی که به تازگی وارد این حوزه‌ها شده‌اند و قصد دارند زمان خود را در فضای کاملا عملگرایانه و واقعی بیازمایند را پر کنیم و اجازه بدهیم مطالب و محتوای آموزشی را در حین کار واقعی و عملی در یک پروژه رسمی در اختیار داشته باشند.

اگر قبلا تجربه کار عملی نداشتید یا قصد دارید به تازگی آموزش ببینید و همچنین علاقمند هستید تا این آموزش کاملا کاربردی و واقعی به شما ارائه شود، پیشنهاد میکنیم تا در این دوره ارزشمند با ما همراه باشید.


رشته‌هایی که در سومین دوره کارآموزی بین‌المللی پذیرش می‌شوند:

 • طراحی رابط کاربر UI Design
 • طراحی تجربه کاربر UX Dexine 
 • طراحی تعامل Interaction Design 
 • برنامه نویس سمت کاربر Front-end Developer 
 • برنامه نویس سمت سرور Back-end Developer
 • موشن گرافیست Motion Graphist
 • گرافیست محتوای دیجیتال Digital Designer
 • تصویر ساز دیجیتال. Digital Illustrator

در پایان تقاضا داریم که چنانچه افراد دیگری را نیز میشناسید که این فرصت میتواند برایشان مفید باشد ، این دوره را به آنها نیز معرفی کنید.

 
 
 

مراحل شرکت در دوره کارآموزی بین‌المللی

شرکت در آزمون ورودی دوره

یک آزمون ده دقیقه‌ای برای سنجش میزان اشتیاق و نگرش شما در این موضوع

 

شرکت در دوره‌های تکمیلی (اختیاری-رایگان)

اگر نیاز به تکمیل مهارتها و تخصصهایی قبل از ورود به کار عملی داشته باشید میتوانید از این دوره ها به رایگان استفاده کنید

 

انتخاب پروژه و ارتباط با کارفرما

براساس تواناییها و معیارهای ارزیابی، پروژه هایی به شما پیشنهاد میشود و بعد از انتخاب آنها بطور مستقیم با کارفرما در ارتباط قرار خواهید گرفت.

 

آموزش در حین کار واقعی

در تمام مراحلی که در یک پروژه پیش رو دارید، یک منتور متخصص بصورت اختصاصی همراه شما خواهد بود و در هر مرحله علاوه بر آموزش نکات مورد نیاز، بر روند کار شما نیز نظارت داشته و بصورت کامل به شما راهنمایی و مشاوره ارائه میدهد.

 

پروژه‌های بهتر و بزرگتر

همزمان با رشد و پیشرفت شما در دانش و تجربه و تخصص، پروژه های بزرگتر و معتبرتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 
 
 

سوال و جواب

همینطور که پیش‌تر توضیح دادیم، شرکت در این دوره کاملا رایگان می‌باشد و شامل هیچ هزینه‌ای نخواهد بود.

 

لیست مواردی که بعنوان پیش‌نیازهای ضروری این دوره در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر میباشد:

 • کسب امتیاز بالا در آزمون ورودی دوره
 • داشتن علاقه و اشتیاق به یادگیری و فعالیت
 • دانش ابتدایی و اولیه در حوزه تخصصی مورد نظر خودتان ( در حد شناخت اولیه )
 • داشتن زمان کافی ( حداقل ۱۵ ساعت در هفته )
 • در اختیار داشتن اینترنت!
 • انگیزه برای رشد و موفقیت به میزان نامحدود

 

اگر این موارد را دارید ، با افتخار در این دوره در خدمت شما خواهیم بود

 

کارفرماهایی که در این مجموعه با آنها همکاری داریم از سراسر جهان هستند. ممکن است کارفرمای پروژه شما به زبان انگلیسی، آلمانی ، اسپانیایی ، عربی یا هر زبان دیگری مکالمه کند. اما نیازی نیست شما الزاما همه زبانهای جهان را یادبگیرید تا بتوانید در سطح بین‌المللی کار کنید.

اگر چه داشتن حداقل مهارت در زبان انگلیسی میتواند به کیفیت و ارتباط موثر و بهتر شما کمک کند. در غیر اینصورت میتوانید قبل از ورود به پروژه‌ها ، از دوره‌های تکمیلی زبان انگلیسی که به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد استفاده کنید.

 

در این دوره هدف ما بر اساس ایجاد شغل و درامد نبوده و نیست. اکثر پروژه‌هایی که در اختیار دانشجویان دوره قرار میگیرد بدون هزینه پرداختی از طرف کارفرما میباشند . یعنی برای ما و شما هیچ درامد مالی نخواهند داشت.

برخی پروژه‌ها نیز متعلق به استارت‌اپ‌هایی هستند که قصد دارند با حداقل هزینه به نتیجه پروژه نهایی دست پیدا کنند و در این نوع پروژه ها معمولا مبلغ حداقلی را برای مجری پروژه در نظر میگیرند. لازم به ذکر است در این شرایط تمام مناقع و درامد حاصل از اجرای پروژه متعلق به دانشجو خواهد بود و مجموعه dDexine و بخش بین‌المللی مجموعه هیچ دخل و تصرفی در این موضوع نخواهند داشت. چنانچه امکان دریافت مبالغ بصورت مستقیم برای دانشجو فراهم نباشد میتواند از امکانات و منابع موجود در واحد بین‌الملل ما برای نقد کردن مبالغ دریافتی ، آزادانه استفاده کنند.

 

اصلا نگران نباشید!

این دوره همانطور که بارها اشاره کردیم، شامل آموزش و منتورینگ در حین اجرای پروژه است و حتی اگر هنوز دانش و تخصص کافی ندارید باز هم میتوانید بدون نگرانی وارد کار عملی شده و در حین کار ، بصورت کاملا تخصصی و علمی و صدالبته کاربردی و عملی ، آموزش کامل ببینید.

 

بزرگترین مشکل اصلی برای عمده دانشجویان در دوره‌های تخصصی معمولا این است که مطالب و محتوایی که فراگرفتند را در عمل تجربه نمیکنند. این باعث میشود که وقتی قصد دارند وارد بازار کار شوند هیچ رزومه و سابقه کار شفاف و رسمی در اختیار نداشته باشند که بتوانند به کارفرمای خود ارائه دهند.

بدون شک داشتن چندین نمونه کار رسمی و واقعی در سراسر دنیا میتواند علاوه بر نمایش تخصص و مهارت و دانش شما ، اعتبار رزومه شما را بعنوان یک متخصص بسیار بالا برده و فرصتهای بزرگتری را برای شما فراهم نماید.

 

این آزمون فقط به منظور کنترل بر کیفیت اجرای دوره و همچنین بدلیل محدودیت منابع مجموعه dDexine در ارائه این سرویس میباشد.

محتوای این آزمون به هیچ وجه بر جنبه تخصص و مهارت شما تکیه ندارد. تنها چیزی که در این آزمون مد نظر ما میباشد، سنجش میزان اشتیاق و جدیت افراد و همچنین ارزیابی نگرش و رفتار آنها در شرایط مختلف میباشد. به همین دلیل این آزمون بر اساس پاسخ‌های درست و غلط و یا امتیاز دهی براساس تعداد پاسخ‌های درست ، نمیباشد. در عوض بر سنجش شخصیتی و رفتاری دانشجویان تمرکز داشته و ارزیابی بر اساس وزن‌دهی به پاسخ‌های دانشجویان در نظر گرفته شده است.

پس برای شروع آزمون ورودی ، نگران مهارتها و یا تخصص‌های مختلف نباشید . داشتن انگیزه و اشتیاق بالاترین عامل موفقیت شما در این آزمون خواهد بود.

 

همانطور که در پاسخ‌های قبل نیز اشاره کردیم، قرار نیست نتیجه این آزمون یک عدد ارزیابی به معنی قبولی یا مردودی باشد.

به دلیل محدودیت پذیرش در هر دوره میتوانیم تعداد محدودی از داوطلبان را در هر دوره بپذیریم. در هر دوره جدید دوباره نتایج داوطلبان قبلی نیز در کنار نتایج جدید ارزیابی میشوند و به میزان توان پذیرش مجموعه ، افراد با بالاترین امتیاز را در هر دوره دعوت میکنیم.

 

در این دوره با افزایش ارتباطات و گسترش فعالیتهای خارجی مجموعه، توانستیم رشته‌های بیشتری را پوشش دهیم. این رشته‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • طراحی رابط کاربر UI Design
 • طراحی تجربه کاربر UX Dexine
 • طراحی تعامل Interaction Design
 • برنامه نویس سمت کاربر Front-end Developer
 • برنامه نویس سمت سرور Back-end Developer
 • موشن گرافیست Motion Graphist
 • گرافیست محتوای دیجیتال Digital Designer
 • تصویر ساز دیجیتال. Digital Illustrator
 
 

ویژگی‌های دوره‌ کارآموزی بین‌المللی

 • 1 کاملا رایگان

  آموزش - منتورینگ - مشاوره - ایجاد ارتباط با کارفرما - پیگیری کیفیت اجرای پروژه - نظارت بر روند کار شما - مشاوره تا یکسال پس از پایان دوره تمام این خدمات برای شرکت کنندگان این سرویس کاملا رایگان می‌باشد

 • 2 یادگیری در حین کار

  فاصله بین دنیای آکادمی و فعالیت عملی و واقعیت بازار کار را از بین بردیم. در طول اجرای پروژه ها میتوانید هرآنچه نیازدارید را یادبگیرید و در عمل از آنها استفاده کنید. اینجا خبری از محتوای تئوری نیست !

 • 3 یک رزومه قدرتمند و واقعی

  اینجا میتوانید در حین یادگیری ، برای خودتان یک رزومه واقعی و پربار بسازید. مشتریانی از سراسر دنیا داشته باشید و نمونه کارهای شما در واقع پروژه های کارفرماهای واقعی در سراسر جهان هستند.

 • 4 استفاده از منابع آموزشی تکمیلی ( رایگان )

  اگر به صلاحدید تیم ارزیابی یا حتی به اختیار و انتخاب خودتان تصمیم بگیرید که در حوزه های مشخصی بیشتر دانش کسب کنید، میتوانید در این مجموعه دوره ها به رایگان شرکت کرده و مهارتهای تکمیلی بیشتری برای خودتان تامین کنید.

 • 5 کار و تجربه نامحدود

  برای شرکت کنندگان این دوره هیچ محدودیتی در تعداد پروژه های اجرایی وجود ندارد. میتوانید تا هر زمان که مایل باشید پروژه های جدید و بیشتری را قبول کرده و فرایند یادگیری و اجرای کار را ادامه دهید

 • 6 یکسال پشتیبانی آموزش و مشاوره

  بعد از پایان دوره میتوانید تا یکسال از خدمات آموزشی و مشاوره توسط منتورها و مدرسهای دوره بهره‌مند شوید.

 • 7 استخدام شوید !

  دانشجویان برتر با معیار ارزیابی کیفیت کار عملی و تعامل در پروژه ، جهت همکاری با واحد بین‌المللی ما دعوت به همکاری خواهند شد و امکان کار بصورت ریموت یا پروژه‌ای برای آنها فراهم خواهد بود.

 • 8 رشد و موفقیت مستمر

  هر چقدر تجربه بیشتری در کار واقعی داشته باشید ، با چالشهای متفاوت و بیشتری سروکار خواهید داشت و توانایی‌های شما را در این امر به شکل باورنکردنی و غیرقابل رقابت رشد میدهد. به همین ترتیب میتوانید در پروژه های بزرگتری فعالیت کرده و فرصتهای کاری بهتری را در اختیار داشته باشید.