معرفی مرکز طراحی تجربه دیجیتال dDexine.com

[ultimate_dual_color dual_before_txt=”معرفی” dual_high_txt=”مرکز طراحی تجربه دیجیتال” dual_after_txt=”dDexine.com” dual_color_layout=”stack”]

مرکز طراحی تجربه دیجیتال حاصل تجربه بیست ساله موسس آن در دنیای طراحی محصولات دیجیتال با رویکردهای بهبود تجربه کاربری و رشد کاربردپذیری به نفع کاربر محصول و همچنین صاحبان کسب‌وکار میباشد.

در این وب سایت تلاش کردیم تا مجموعه مفصلی و کاربردی از ابزارهای رشد و آموزش را برای کاربران فارسی زبان فراهم کنیم و در این راستا همواره به این اصل توجه داشتیم که شیوه‌هایی نوین و هرچه بیشتر موثر را مطابق با جدیدترین متدهای جهانی، پیش بگیریم.

از این رو قالب و ساختارهای آموزشی سنتی و مرسوم را به کناری نهاده و سعی کردیم با تکیه بر دو بازوی قدرتمند، این مجموعه را شکل دهیم  که شامل این دو بخش است :

  • تجربه تدریس و آموزش در ده سال اخیر
  • راهکارهای یادگیری عمیق و موثر مطابق منابع جهانی

 

در وب سایت dDexine.com ما همواره تلاش داریم تا علاوه بر بهبود مستمر در ارائه محتوای علمی و کاربردی، ساختارهایی قابل توسعه و رشد پذیر را شکل دهیم و به همین دلیل هرگز اولویت ما راه اندازی یک سرویس با کیفیت پایین و حضور در بازار رقابتی نبوده و نخواهد بود. از طرفی علاقه داریم تا جایگاه رقابتی را به شکلی نوین بسازیم و تجربه یادگیری متفاوتی را برای دانشجویان علاقمند در هر زمان و مکان، فراهم کنیم.

برخی فعالیتهای مجموعه dDexine.com با همکاری و مشارکت شرکای تجاری و تخصصی از داخل و خارج از کشور تامین و اجرا می شود. این همکاری های داخلی و خارجی را نه تنها برای شکل دهی به منافع مجموعه، که برای تهیه فرصتهایی جدید و بزرگتر برای فعالان و علاقمندان رشته‌های مرتبط با دنیای کلان طراحی ، مد نظر قرار دادیم.

در پایان لازم به ذکر است که کلیه فعالیتها و محتوای موجود در dDexine.com بصورت کاملا انحصاری تهیه و عرضه میشود. اگرچه بصورت مستقیم و رسمی امکان حفاظت از حقوق معنوی و ایده‌های موجود در فضای مجازی به شکل جدی فراهم نیست، اما امید داریم تا مخاطبانی که در این وب سایت با ما در ارتباط هستند، دارای سطح بالایی از احترام به حقوق مولفین باشند و در همین راستا نیز از فعالیتها و حقوق معنوی این مجموعه حفاظت بنمایند.

 

با احترام و امید موفقیت بی پایان برای همه دانش‌جویان همیشگی

موسس مرکز طراحی تجربه دیجیتال dDexine.com

سعید محمدی