۱۰+۱ ویژگی منحصر‌به‌فرد در dDexine

با خدمات ویژه‌ای که در سایت dDexine در اختیار شما قرار دادیم بیشتر آشنا شوید

Title
40%
Refund

چهل درصد برگشت شهریه در کیف پول شما برای تمام دوره‌ها در dDexine

Title
100%
Free

برای دانشجویان برتر دوره‌ها، تمام شهریه + ۳۰ ٪ مبلغ شهریه بعنوان هدیه پرداخت می‌شود.

Title
one-to-one

ارزیابی و آموزش بصورت خدمات منتورینگ توسط مدرس دوره در طول مدت شرکت در دوره‌های مرجع تخصصی

Title
Lifetime Update

دنیای دیجیتال به سرعت رو به تغییر و تحول است. دوره‌هایی که با محتوای ثابت ارائه میشوند به سرعت از چرخه کاربرد خارج خواهند شد.
از این رو بروزرسانی محتوای دوره‌ها را همیشگی و برای دانشجویان همیشه رایگان خواهد بود.

Title
Reference Courses

در طراحی مجدد استراتژی‌های آموزشی تصمیم گرفتیم بجای دوره‌های متعدد و گسسته، دوره‌هایی با محتوای مرجع و جامع را جایگزین کنیم تا ارزش و کارایی بهتری داشته باشند.
در حال حاضر پنج دوره انحصاری مرجع در سایت فعال است.

Title
Webinars

در طول فعالیتهای ما در مجموعه dDexine همواره توجه به ارتباط و دسترسی از راه دور برای همه در هر شرایطی ، جزو اولویتهای ما بوده است. برگزاری ده‌ها وبینار موفق در طول این سالها گواه این ادعای ماست.
وبینارها عمدتا بصورت ویدیویی نیز در دسترس هستند.

Title
Short-Courses

برای دانشجویانی که نیاز به یادگیری سریع و دقیق موضوعات خاصی دارند و به شرکت در دوره‌های جامع ( که زمان نسبتا زیادی میطلبد ) تمایلی ندارند، مجموعه دوره‌هایی کوتاه و تخصصی و فشرده نیز در نظر گرفتیم!
دوره‌های کوتاه مدت بصورت مداوم در سایت ارائه می‌شوند.

Title
International Mentorship

بخشی از فعالیتهای تجاری ما در خصوص جذب پروژه های مختلف از سراسر جهان است. یک شیوه آموزش سطح بالا در این خصوص برای علاقمندان فراهم کردیم که در حین اجرای یک پروژه واقعی از یک مشتری خارجی، بتوانید با کمک منتور متخصص، پروژه را انجام داده و همزمان بصورت علمی و عملی فرا بگیرید.
این سرویس بصورت محدود و با شرایط خاص برگزار می‌شود و کاملا بصورت فردی و اختصاصی خواهد بود.

Title
Free Digital Library

یک آرشیو با بیش از هزار جلد کتاب تخصصی !
این آرشیو همیشه رایگان و عمومی خواهد بود.

محتوای کتابها با بهترین کیفیت و همراه با اطلاعات مناسب از هر کدام به مرور در بخش کتابخانه سایت بروزرسانی و منتشر می‌شوند. همیشه میتوانید هر کتابی که در نظر دارید را در این بخش پیدا کنید. همچنین امکان تهیه یکجای تمام کتابخانه بصورت خرید مستقیم نیز مقدور می‌باشد که در این خصوص نیز برای علاقمندان شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفتیم.

Title
Design Tools Shop

یکی از بخشهایی که در dDexine جزو اولویتهای ما بود، فراهم کردن مجموعه ابزارها و نیازهای طراحان در روند اجرایی و کاری ، بصورت یکجا و با کیفیت عالی و البته با قیمت مناسب، بوده است. این محصولات شامل لوازم و تجهیزات طراحی ، کتابهای چاپی ، دفترهای کار عملی و مدیریت پروژه‌های طراحی ، فلش‌کارتهای تخصصی و آموزشی و همچنین محصولاتی برای افزایش انرژی و حال و هوای دیزاینر‌ها!

Title
Professional Book-Reading

مطالعه بدون شک بهترین و عالی‌ترین شکل یادگیری دانش است. اما دسترسی سخت به برخی منابع و یا عدم وجود ترجمه مناسب از آنها و همچنین گاه پراکندگی مطالب و نبود نقشه راه مناسب برای مطالعه ، بسیاری از علاقمندان را نسبت به این موضوع دلسرد میکند. از این رو یک سرویس آموزشی ویژه راه‌اندازی کردیم که در آن بصورت تخصصی با تمرکز بر مطالعه کتابهای تخصصی فرایند آموزشی را پیش خواهیم برد.

طراحی و بهبود محصول
( Benefits Center )

طراحی با رویکرد ICAUSE
Idea creativity agile usability solution-based efficiency

ساخت نمونه محصول و ارزیابی واقعی پیش از تولید

مشاوره و تحلیل
مشاوره و تحلیل

اگر یک پروژه بزرگ دارید یا صاحب یک استارت‌آپ نوپا هستید و یا قصد دارید تا محصولات و سرویس‌های آنلاین خود را بهبود داده و بهره‌وری و سودآوری آنها را افزایش ببخشید، جهت حلسه مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

تدریس خصوصی و سازمانی
تدریس خصوصی و سازمانی

دوره‌های تخصصی بصورت درون سازمانی و یا به شکل گروهی و نیمه خصوصی ، بر اساس درخواست و شرایط ویژه‌ای قابل هماهنگی و برگزاری می‌باشد.

این دوره‌ها میتوانند بصورت

فرصت‌های شغلی
فرصت‌های شغلی

برای طراحان و متخصصین فرصتهای همکاری و شغلی در پروژه‌های داخلی و خارجی را فراهم کردیم تا هر چه بیشتر قضای عملی و تجربه فعالیت را برای همه علاقمندان فراهم کنیم.

شرایط و فرصتهای موجود بصورت هفتگی بروزرسانی میشوند.

نشست‌های تخصصی
نشست‌های تخصصی

به درخواست مجموعه‌های خصوصی و یا جمع‌های تخصصی، امکان برگزاری نشست‌ها و ارائه‌های تخصصی متناسب با نیاز و درخواست، مقدور می‌باشد.

تجربه برگزاری بیش از ۳۰ نشست تخصصی در سطح کشور، پشتوانه ماست.

40% Refund برای همه دوره‌های ما

ریفاند یا همان بازگشت هزینه به صورت اعتبار در حساب پروفایل شما این فرصت را به شما میدهد تا به چندین شیوه مختلف بتوانید از سرمایه‌گذاری که در خصوص آموزش خودتان در دی-دیزاین انجام دادید، بتوانید بهتر و مفصل‌تر بهره ببرید.
به ازای همه شهریه‌هایی که شما پرداخت میکنید معادل ۴۰ درصد آن در کیف پول شما در سایت بصورت اعتبار افزوده می‌شود.

افزایش اعتبار در dDexine به روش‌های مختلفی قابل انجام است. از جمله شرکت در چالش‌های طراحی، مشارکت در پروسه‌های پژوهشی، همکاری محتوایی، فعالیت در بخش‌های عملی آموزشها و …

همینطور که اشاره شد برای افزایش اعتبار در سایت dDexine.com شما میتوانید فعالیتهای مختلفی داشته باشید و در نهایت بصورت اعتبار ریالی در کیف پول شما قابل استفاده خواهد بود.

روشهای افزایش اعتبار در dDexine :
چالش‌های طراحی، پروسه‌های پژوهشی، همکاری محتوایی، فعالیت عملی دوره‌ها و …

اینجا می‌توانید بدون هزینه هم آموزش ببینید!

اما این اعتبار را به چه شکلی میتوان استفاده کرد؟

به دوستان‌تان هدیه بدهید

کارت تخفیف اختصاصی

میتوانید اعتبار موجود در کیف پول خودتان را تبدیل به کارت هدیه کنید و آنرا برای استفاده به دیگر دوستان‌تان هدیه بدهید !

دوره‌های آموزشی جدید بخرید

میتوانید مستقیم از حساب کیف پول خودتان خرید و پرداخت انجام دهید

اعتبار موجود در کیف پول شما همیشه در دسترس شما خواهد بود و میتوانید هنگام خرید دوره‌های جدید از آن بصورت مستقیم عملیات پرداخت را انجام دهید

بعنوان کد تخفیف در خرید محصولات استفاده کنید

کد تخفیف برای همه محصولات دیجیتال و فیزیکی

میتوایند تمام یا بخشی از اعتبار موجود در کیف پول خودتان در dDexine.com را تبدیل به کدهای تخفیف کنید و برای خرید محصولات توسط خودتان یا دیگران ، استفاده کنید.

کاملا رایگان + سی درصد هدیه از شهریه شما!

100%

کاملا رایگان + هدیه

دانشجویانی که دوره‌ای را با موفقیت به اتمام برسانند، چنانچه شامل شرایط زیر باشند علاوه بر بازگشت کامل تمام شهریه دوره، از ۳۰ درصد هدیه از مبلغ اصلی دوره نیز بعنوان هدیه بهره مند خواهند شد.

تکمیل دوره

اولین شرط استفاده از رایگان شدن دوره برای دانشجویان، تکمیل کامل دوره است!

تمرینات دوره

در طول دوره تمرینات مختلفی در طول دروس و یا در ارتباط با مدرس برای دانشجو مطرح می‌شود که در زمان مشخصی باید تحویل شوند.

تحویل پروژه

برای همه دوره‌ها ( به اختیار ) امکان اجرای پروزه همراه با نظارت و هدایت مدرس دوره مقدور است. تحویل کامل پروژه آخرین شرط برای رایگان شدن دوره شماست!

منتورینگ در کارعملی چیست؟

مسیر آموزش با فرایند انتقال دانش متفاوت است!

در یک سیستم آموزشی حرفه‌ای ، شما نیاز خواهید داشت تا در تمام طول مسیر (‌و حتی پس از پایان دوره ) با کسی که تجربه و مهارت کافی در رشته تخصصی مذبور را دارد، در ارتباط باشید و از کیفیت و صحت یادگیری خودتان اطمینان پیدا کنید.

به همین دلیل در سیستم جدیدی که در dDexine در نظر گرفتیم، بجای روش ارزیابی و آزمون ، از ارتباط مستقیم نفر-به-نفر استفاده میکنیم. در این شیوه هر دانشجوی علاقمند میتواند بصورت منظم در ارتباط با مدرس دوره قرار گرفته و در روند یادگیری طول دوره، سوالات یا ابهامات خود را مطرح کند و همچنین چنانچه نیاز به توضیح و تشریح بیشتری باشد آن را از مدرس درخواست کند.

شیوه منتورینگ همچنین این فرصت را پدید می‌آورد که دانشجویان بتوانند مفاد آموزشی را بدون نگرانی ، و متناسب با خواسته و سطح خودشان به شکلی اختصاصی کرده و کیفیت آموزش به شکل قابل توجهی بالاتر و کاربردی‌تر شود.

نکته: استفاده از خدمات منتورینگ برای همه دانشجویان فراهم و در دسترس است، اما در صورت بروز هر کدام از شرایط زیر ، دانشجو از این خدمات محروم خواهد شد:

  • عدم همکاری و همراهی در طول دوره
  • عدم تحویل تمرین‌های مقرر شده
  • فاصله زمانی بیش از دو هفته بین جلسات
  • عدم تمایل شخصی به استفاده از خدمات منتورینگ

دوره‌های مرجع در dDexine چه مزایایی دارند؟

نقشه راه دقیق

در دروس جامع، این اصل را در نظر گرفتیم که برای تبدیل شدن به متخصص در یک رشته تخصصی، نیاز هست تا مسیر مشخص و شفافی را تعریف و ارائه کنیم. از این رو سرفصلهای این دوره‌ها بر اساس نقشه راه عملی و کاربردی طراحی و برنامه‌ریزی شدند.

جامع و کامل

تمام مباحث و دانش‌هایی که مورد نیاز شماست را بصورت منظم و کامل و جامع در یک دوره جمع آوری کردیم تا بجای نیاز به ده ها دوره، بتوانید با اطمینان خاطر همه چیز را در یک دوره ویژه بدست بیاورید.

ترتیب محتوا

چگونگی دسترسی به محتوای آموزشی در دوره‌های مرجع مانند دیگر دوره‌ها ، بصورت ترتیبی است. اما به دلیل جامعیت محتوایی ممکن است در بخشهایی شما پیش از این دانش و مهارت کافی داشته باشید. از این رو امکان دسترسی بدون ترتیب نیز فراهم شده است.

انحصاری و طراحی شده

سرفصلهایی که در دوره‌های جامع در نظر گرفته شده است، فارغ از شیوه‌های مرسوم و رایج هستند.
تلاش کردیم تا جامعیت و کاربردی بودن محتوای این دوره‌ها بقدری وسیع و دقیق باشد که به جرات بتوانیم ادعا کنیم که چنین ساختار و مجموعه‌ای حتی در منابع خارجی هم وجود ندارد.

سرفصلهای اضافه

اگر واقعیت فعالیتها و کارهای یک متخصص را مورد مطالعه و بررسی قرار بدهید متوجه خواهید شد که در اکثر موارد چیزی فراتر از فقط دانش تخصصی را برای موفقیت در کار خود نیاز دارد و به کار میگیرد. به همین دلیل چارچوب دوره‌های جامع ، فراتر از فقط محتوای درسی بوده و جنبه‌های جامع‌تر و وسیع‌تری از دیگر دانش‌ها و مهارتهای مورد نیاز نیز در آن گنجانده شده است.

فرصتهای شغلی

بدون شک اکثر کسانی که به دنبال یادگیری دانش و مهارتهای جدید هستند، انتظار دارند تا بتوانند جایگاه شغلی و تخصصی بالاتر و بهتری را برای خود فراهم کنند.
دوره‌های مرجع ، دقیقا با همین نگرش طراحی و تدریس می‌شوند. همچنین در واحد اجرایی در پروژه‌های داخلی و خارجی، اولویت ما با دانشجویان دوره‌های مرجع خواهد بود.


دوره‌های کوتاه‌مدت تخصصی

برخی دانشجویان و یا علاقمندان هستند که نیاز به تکمیل مهارت و دانش در یک حوزه و بخش از گستره فعالیت تخصصی خودشان را دارند. در این موارد معمولا دسترسی به دروسی که برای یک منظور مشخص اختصاصی شده و سرفصلهای اضافه و غیر عملی نداشته باشد، کار سختی خواهد بود.

از همین رو دوره‌هایی را در قالب دوره‌های کوتاه‌مدت تخصصی طراحی و اجرا کردیم که بتواند پاسخگوی این گروه از علاقمندان باشد.
در این دوره‌ها بجای محتوای اضافه و تکراری که ممکن است پیش از این در بسیاری منابع در دسترس باشد، کاملا متمرکز بر هدف اصلی که همان موضوع تشکیل دوره می‌باشد باقی ماندیم

در این دوره‌ها عمدتا بر اساس یک نیاز و تخصص دقیق ، سرفصلها و دروس به شکل کاملا عملی و کاربردی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد. به همین دلیل دانشجویان میتوانند با اطمینان از نتیجه مورد نظر خودشان در دوره شرکت کنند و در زمان کوتاهی به دانش و تخصص و مهارت مورد نظر خودشان دست پیدا کنند.

متمرکز و بدون اضافات

در دوره‌های کوتاه مدت از همه مطالبی که به هر شکلی خارج از نیاز قطعی دانشجویان در طول دوره‌ می‌باشد پرهیز شده است و تمام زمان دوره بصورت کامل و دقیق در اختیار محتوای هدفمند و فارغ از کلیشه‌های تکراری یا محتوای موجود در منابع سطح وب می باشند.

هدفمند و تخصصی

در این نوع از دوره‌ها کاملا با نگاه به شیوه کاربرد و عملکرد نیاز موجود در شرایط کار واقعی ، سرفصلها و شیوه بیان محتوا ، فراهم شده است. به همین دلیل بجای پیروی از سرفصلهای کلاسیک، نگرش جدید و هدفمندی در طراحی دروس را مد نظر قرار دادیم.
به همین دلیل از نتیجه و خروجی پایان دوره‌ها به شکل کاملا قطعی اطمینان داریم.

با پشتیبانی کامل و همیشگی

اگرچه این دوره‌ها در طول مدت کوتاهی ( اکثر موارد کمتر از یکماه و در دوره‌های خاص باز هم کمتر از دو ماه ) برگزارشده و به پایان میرسد. اما خدمات و پشتیبانی از دانشجویان ، هیچ تفاوتی با دوره‌های مرجع ندارد و دسترسی به مدرس دوره حتی بعد از پایان دوره و همچنین امکان استفاده از بروزرسانی‌های محتوایی ، همیشگی خواهد بود.


کارآموزی بین‌المللی و داخلی

به قول معروف : ساده‌ترین و سریع‌ترین روش برای یادگیری شناکردن، پریدن در آب است!

در این شیوه یادگیری نیز قصد داریم شما را به داخل ماجرای واقعی پرتاب کنیم، تا بجای شرایط ایزوله و تروتمیز تئوری‌ها، در حقیقت با پروژه‌های واقعی سروکار داشته باشید و چالش‌ها و مسایل واقعی را در عمل لمس کنید.

در ساختار کارآموزی بین‌المللی، شما نخست نیاز است تا حداقل ابتدایی برا آشنایی با پروژه‌های مورد نظر را داشته باشید تا بتوانید مناسب برای ورود این دوره‌ها باشید. اگر این تجربه و دانش را از قبل دارید که چه عالی! شروع کنیم !

و در غیر اینصورت ، پیش از ورود به پروژه و ارتباط با کارفرمایان، یک دوره فشرده یک الی دو هفته برای شما برگزار خواهد شد که به سطح مورد نظر برای شروع کارآموزی عملی برسید.

بستگی به سطح شما و همچنین رشته مورد درخواست شما ممکن است زمان دوره متفاوت باشد و همینطور گاه ممکن است شامل بیش از یک پروژه ( حداکثر تا ۳ پروژه ) باشد.

در تمام طول دوره شما بعنوان مجری پروژه با کارفرمای واقعی ( داخلی یا خارجی ) در ارتباط خواهید بود و تمام لحظات در ارتباط با مدرس و منتور خواهید بود . در این شیوه شما گام به گام اجرای پروژه را همزمان یادگرفته و در عمل اجرا میکنید و دقیقا متوجه شرایط و چالشهای یک پروژه واقعی با کارفرما در بازار کار خواهید شد.

این دوره بدلیل نوع خاص برگزاری ، شامل دروس متنوع و مختلفی متناسب با شرایط پروژه‌ها خواهد بود. بعنوان مثال مواردی همچون مهارتهای فردی ، ارتباطی ، قواعد کاری و… همچنین با توجه به انتظار و سطح دانشجو، محتوای دوره متناسب با شخص منعطف خواهد بود تا بهترین سطح کیفی فراهم شود.

این متد بصورت کاملا محدود و کاملا خصوصی برگزار خواهد شد. به دلیل نیاز به حجم زمان بسیار زیاد در این مسیر و همچنین علاقمندی واقعی دانشجو به پایان رساندن دوره و پروژه ، فقط با درخواست و ارزیابی اولیه امکان پذیرش مقدور خواهد بود.

یکی از مهمترین مزایایی که در این متد برای دانشجویان فراهم است، دستیابی به یک ( یا چند ) نمونه پروژه واقعی بعنوان رزومه ، همزمان با فرایند یادگیری خواهد بود. بدون شک جذب پروژه‌های قابل توجه برای افراد مبتدی چالش جدی و گاه غیرممکن خواهد بود که به این شکل هر دو موضوع آموزش و تجربه کاری ، همزمان تامین خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید


باشگاه کتابخوانی تخصصی

فعالیت باشگاه کتابخوانی بصورت فصلی بوده و هر سه ماه لیستی از کتابها منتشر می‌شود و نسخه‌های آن در اختیار دانشجویان قرار گرفته و در طول هفته ، همه کتابها مطالعه شده و بصورت صوتی برای دانشجویان در دسترس خواهد بود.

این جلسات بجز خوانش و ترجمه محتوای کتابهای تخصصی در حوزه طراحی ، شامل تحلیل و بررسی و مطالعه موارد مربوط به محتوای کتابها در طول جلسات هفتگی خواهد بود.

در حال حاضر این جلسات بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و در اینده ممکن است شامل ایونتهای حضوری در تهران و دیگر شهر‌ها نیز باشد.

نخستین فصل از دوره کتابخوانی را بهار ۱۳۹۹ آغاز خواهیم کرد