08-ux-ref
26
مرداد

سنگ‌بنای UX Design

UX Fundamentals for beginners

در دوره مبانی UXD برای شروع نگاهی کلی و سراسری به تمام موضوعات کلیدی در طراحی تجربه کاربری داریم و با اشاره به کاربردهای هر کدام از راهکارها و ابزارهای مختلف در گامهای طراحی تجربه کاربری آشنا میشویم. این دوره برای کسانی مناسب است که قصد دارند به شکل علمی و کاربردی وارد UX Design شوند.

در مورد چگونگی برگزاری دوره‌ها به این صفحه مراجعه کنید تا توضیحات کاملی در خصوص جزییات برگزاری آموزش را داشته باشید.

محتوای دوره

مجموع:38 درس زمان: 20 هفته

چه چیزی خواهید آموخت

این دوره برای همه علاقمندان به طراحی تجربه کاربری یک فرصت شروع عالی است. چرا که علاوه بر آموزش تمام فرایندها و نکاتی که در مسیر یادگیری این علم ارزشمند نیاز دارید، به مفاهیمی عملی و کاربردی در مسیر موفقیت یک طراح تجربه کاربری بصورت کامل خواهیم پرداخت. در اینجا بصورت گام به گام با مسیر اجرای طراحی تجربه کاربری از ابتدا تا پایان آشنا خواهید شد و همه آنچه در این مسیر نیاز دارید را میاموزید. این مسیر بر اساس یک نقشه راه عملی و کاربردی تدوین شده تا کامل ترین عناوین مورد نیاز را برای رسیدن به جایگاه تخصصی شما بعنوان یک طراح تجربه کاربری فراهم سازد.


این دوره بصورت جامع و کامل، تمام جزییات تخصصی در دنیای طراحی تجربه کاربر را برای شما تشریح داده و در طول دوره با همه آنچیزهایی که برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه‌ای در این حوزه نیاز دارید، مواجه خواهید شد.

تمرکز این دوره بر شیوه‌های کاربردی و عملی در پروژه‌های واقعی بوده و علاوه بر سرفصل‌های رایج و موجود در دوره‌های مشابه، حاصل تجربه کاری مدرس دوره در پروژه‌های مختلف داخلی و خارجی بوده است.

پیش نیاز این دوره

این دوره پیش نیاز ندارد و تمام مفاهیم از بنیادی‌ترین سطح آموزش داده خواهد شد.

برای چه کسی؟

لیست دانش آموختگان

and 8 students enrolled.

مدرس

موسس و مدرس dDexine

1,200,000 تومان 950,000 تومان

شروع دوره ۹ شهریور

طول این دوره 4 هفته است


در مورد چگونگی برگزاری دوره‌ها به این صفحه مراجعه کنید تا توضیحات کاملی در خصوص جزییات برگزاری آموزش را داشته باشید.