01-uispc
26
مرداد

متخصص طراحی رابط کاربری – UI Specialist

این دوره کاملا بر تمام جنبه‌های مورد نیاز در طراحی رابط کاربری ( موبایل اپلیکیشن / وب سایت ) متمرکز شده است. از مبانی و اصول بنیادی طراحی دیجیتال شروع شده و تا پیاده سازی عملی نمونه‌هایی متنوع پیش خواهیم رفت. بدلیل جامعیت و دسترسی تمام دانشجویان به مفاهیم عملی، ابزارهای مورد استفاده در این دوره بر اساس اشتراک بین سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک در نظر گرفته‌شده تا از این نظر محدودیتی برای علاقمندان بوجود نیاید. در دوره تخصصی طراحی  UI ، علاوه بر پوشش کامل تمام مفاهیم مرتبط با دنیای طراحی رابط کاربری، بصورت عملی و با مطالعه و اجرای پروژه‌هایی واقعی ، به کاربرد و استفاده از همه مباحث تئوری خواهیم پرداخت. این دوره چیزی فراتر از تسلط نرم‌افزار را مد نظر داشته و تمام مباحث حرفه‌ای مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص طراحی رابط کاربری را در اختیار شما قرار خواهد داد. تمام این دوره همراه با کار عملی و پروژه خواهد بود و دانشجویان دوره در تمام ماژولها ، با اجرای تمرینهای متنوع، برای تسلط بر این مفاهیم و استفاده از تمام آنها در پروژه‌های واقعی را تجربه خواهند کرد.

در مورد چگونگی برگزاری دوره‌ها به این صفحه مراجعه کنید تا توضیحات کاملی در خصوص جزییات برگزاری آموزش را داشته باشید.

محتوای دوره

مجموع:78 درس زمان: 12 هفته

چه چیزی خواهید آموخت

طراحی رابط کاربری با همان UI Design تخصصی فراتر از مفاهیم طراحی گرافیکی برای شیوه نمایش یک موبایل اپلیکیشن یا وب سایت است. در این دوره قصد داریم بصورت کاملا تخصصی و جامع به تمام جوانب مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص طراح رابط کاربری بپردازیم. اینجا تمام آنچه برای طراحی رابط کاربری نیاز دارید را بصورت مفصل و دقیق می‌آموزید و علاوه بر آن به جنبه‌های کلیدی و تاثیرگذاری که از سمت تجربه کاربری باید در پروژه‌های خودتان در نظر بگیرید نیز بصورت کامل و جامع تسلط خواهید یافت.

مهم نیست که قبل از این چقدر تجربه طراحی داشتید و یا تابحال حتی یک پروژه در فضای UI اجرا نکرده‌اید.  در این دوره بدون هیچ کم و کاستی از صفر تا صد حرفه‌ای شدن در دنیای طراحی رابط کاربری را در اختیار خواهید داشت.

هیچ مطلبی که کاربرد عملی و مستقیم آن را در طراحی رابط کاربری لمس نکنید را در این دوره نخواهید یافت و بصورت کاملا دقیق و متمرکز بر واقعیت عملی کار در پروژه‌های تخصصی ، به دنیای UI Design ورود خواهیم کرد و جامع ترین و کاربردی ترین دوره تخصصی در این حوزه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

به همین منظور در تمام طول دوره با بررسی نمونه‌های واقعی و همچنین تحلیل و بهبود آنها ، این دوره آموزشی را کاملا عملگرا و همسو با نیازهای واقعی یک طراح رابط کاربری حرفه‌ای شکل دادیم.

در پایان این دوره انتظار میرود که دانشجویان بتوانند با تجربه و شناخت و دانش تخصصی کاملا جامع و حرفه‌ای به بازار کار وارد شده و در جایگاه بالایی به فعالیت مشغول شوند. این دوره به هیچ وجه بر اساس سیستم عامل یا ابزارهای مشخصی محدود نشده است و شرکت کنندگان این دوره میتوانند از دوره‌های تخصصی که برای آموزش نرم افزارها تهیه شده است با تخفیف بسیار بالایی بهره‌مند شوند.

بمنظور استقلال این دوره از سیستم عامل ویندوز یا مک ، تمرکز کار عملی در این دوره بر نرم افزار Adobe XD و invision Studio می باشد.

پیش نیاز این دوره

این دوره پیش نیاز ندارد و تمام مفاهیم از بنیادی‌ترین سطح آموزش داده خواهد شد.

برای چه کسی؟

  • تمام علاقمندان به دنیای پرهیجان و جذاب طراحی رابط کاربری.
  • افرادی که قصد دارند بعنوان یک متخصص طراحی رابط کاربری شروع به فعالیت کنند.
  • طراحانی که از دیگر رشته‌های طراحی به طراحی رابط کاربری مهاجرت میکنند.
  • طراحان تجربه کاربری که قصد دارند مفاهیم عملیاتی دانش خود را تبدیل به طرح‌هاییشگفت انگیز کنند.

مدرس

موسس و مدرس dDexine

4,600,000 تومان

هم اکنون ثبت‌نام کنید

طول این دوره 12 هفته است


جامع‌ترین دوره از صفر تا حرفه‌ای‌ترین سطح برای تبدیل شدن به یک UI Designer موفق و متخصص