03-freelance

به زودی

در این دوره قصد داریم تا با آموزش مهارت‌هایی که در مسیر موفقیت در فعالیت بعنوان یک فریلنسر به آنها نیاز خواهید داشت، شما را تا رسیدن به یک فعالیت تجاری مستقل تخصصی، همراهی کنیم. چیزی که در این دوره آموزش داده می‌شود بر پایه واقعیات و تجربه‌های مختلف مدرس دوره در بازار کار ایران و بین‌المللی تدوین شده است تا کاربرد و عملکرد آنها را بتوانید با اطمینان خاطر در فعالیتهای خود بکار ببرید. این دوره با دوره مرجع دیزاینر پولساز جایگزین شد

اطلاع رسانی خواهد شد

فریلنسینگ موفق

Successful Freelancing

فریلنسرها معمولا در نظر بسیاری از افراد اشخاصی با آزادی کاریبی نهایت و از طرفی بسیار راحت و آسوده بنظر می رسند. اما واقعیت معمولا به شکلی دیگر است، که افرادی میتوانند در فریلنسینگ موفق و پولساز شوند که با قواعد و راههای موفقیت در فعالیت آزادکاری به خوبی آشنا بوده و مهارتهای مورد نیاز برای موفقیت تجاری و درامد سازی را در کنار تخصص حرفه‌ای ، در خود پرورش داده و کسب‌وکارشان را به آنها مجهز کنند.

در این دوره قصد داریم تا با آموزش مهارت‌هایی که در مسیر موفقیت در فعالیت بعنوان یک فریلنسر به آنها نیاز خواهید داشت، شما را تا رسیدن به یک فعالیت تجاری مستقل تخصصی، همراهی کنیم. چیزی که در این دوره آموزش داده می‌شود بر پایه واقعیات و تجربه‌های مختلف مدرس دوره در بازار کار ایران و بین‌المللی تدوین شده است تا کاربرد و عملکرد آنها را بتوانید با اطمینان خاطر در فعالیتهای خود بکار ببرید.

این دوره با دوره مرجع دیزاینر پولساز جایگزین شد

محتوای دوره

زمان: 3 هفته

برنامه درسی خالی است

برای اینکه یک فریلنسر موفق و پولساز باشید که هیچوقت چالشهایی اینچنینی نداشته باشید مانند: یافتن مشتری، قراردادها یکطرفه ، زمانهای بی‌پروژه ! ، مدیریت منابع مالی و زمان، ارتباط با کارفرمایان، اعتبار تخصصی و … لازم است تا بجز تخصص‌هایی که در آن حرفه‌ای شدید و قصد دارید با آنها پول دراورید، مهارتهایی جانبی نیز نیاز خواهید داشت تا به شما در موفقیت در فعالیت فریلنسینگ شما کمک کند و شما را از سطح یک فریلنسر عادی به یک فریلنسر حرفه‌ای ارتقا دهد. در این دوره قصد داریم تا به مجموعه این مهارتها بپردازیم و شما را برای یک مجموعه هک رشد واقعی آماده کنیم! مدرس این دوره تجربه ای نزدیک به بیست سال را بعنوان یک فریلنسر در حرفه‌های مختلف را پشت سر گذاشته و در این سالها با چالشها و مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده که قصد دارد در این دوره شما را در ماحصل این تجربیات سهیم کرده و علاوه بر قواعد و راهکارهایی که بصورت استاندارد و همیشگی باید در نظر داشته باشید، با راهکارهایی که در بازار کار ایران برای فریلنسرها کاربردی خواهد بود نیز آشنا خواهید شد. فراموش نکنید اگر قصد دارید تا بعنوان یک فریلنسر ، دنیای موفق ، معتبر و پردرامدی برای خودتان بسازید، حتما در طول این دوره تمام تمرینها و دستورالعملهایی که میاموزید را در عمل انجام داده و بکاربگیرید.

این دوره با دوره مرجع دیزاینر پولساز جایگزین شد

این دوره پیش نیاز ندارد و تمام مفاهیم از بنیادی‌ترین سطح آموزش داده خواهد شد.

این دوره با دوره مرجع دیزاینر پولساز جایگزین شد

  • تمام افرادی که در حال حاضر بصورت آزادکاری ( Freelancing ) مشغول بکار هستند و یا قصد دارند از شیوه کاری که به آن مشغول هستند به سمت فریلنسینگ جابجا شوند.
  • برنامه نویسان ، طراحان ، هنرمندان ، توسعه دهندگان موبایل و وب ، گرافیست‌ها ، تصویرسازها ، متخصصین سئو ، عکاسان ، دیجیتال مارکترها، تولیدکنندگان محتوا، نویسندگان، مترجمین و هر کسی که صاحب تخصصی است که میتواند بصورت مستقل از یک فضای محدود و کارمندی به فعالیت بپردازد!
    این دوره با دوره مرجع دیزاینر پولساز جایگزین شد
1,000,000 تومان

مدرس

موسس و مدرس dDexine

15 دانشجو